sobota 24. únor 2024 18:10

  SM

 

  LBK

 

eu10

eu11

eu12

Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily

Kontakt.adresa: Nádražní 213, 513 01 Semily IČO 49294555

Tel: 481625414, 737642258, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. č.ú.: 1262419359/0800

                                                                                         V Semilech 2014-05-19

Vážení přátelé,

zdravím Vás již potřetí v tomto v tomto roce s aktuálními informacemi z Podkrkonošské Opět Vás zdravím a přicházím s dalšími  informacemi.

V povelikonočním týdnu úspěšně proběhl 17.ročník Festivalu patříme k sobě. Koncerty tentokrát proběhly ve Vysokém, Semilech, Železném Brodě, Rovensku pod Troskami, Jablonci nad Jizerou, Lomnici nad Popelkou, Turnově a Vrchlabí.  Doprovodná výstava výrobků byla po ročním odmlčení opět v Muzeu a Pojizerské galerii v Semilech. Na festival přijelo 300 hostů, koncerty shlédlo na 2000 diváků. V rámci doprovodného programu na semilském náměstí vystoupil Cirkus trochu jinak.  Takže můžeme pomalu začít připravovat ročník 18.

A akce, na které Vás všechny srdečně zvu ?

Předně je to odložený výlet. Naplánovali jsme ho na sobotu 21.června a zamíříme do Polska.  Podrobnosti najdete v přiložené nabídce. Neváhejte a zasílejte návratky. Oslovte i své známé, rádi bychom tentokrát autobus naplnili.

Další akcí je 3.ročník akce Tak to umíme my ! Na semilském náměstí v úterý 24.června opět vystoupí některé soubory ZP, ve stáncích klienti zařízení nejen předvedou svůj rukodělný um, ale vše si budou moci vyzkoušet semilští malí školáci jako hosté naší akce. Součástí celodenní události (9-15 hodin) bude samozřejmě i prodej výrobků.  V případě nepříznivého počasí se akce přesune z prostoru před kinem Jitřenka do předsálí KC Golf. Všichni jste srdečně zváni.

První zářijovou akcí bude tradiční Škola volá, volá škola. Je určena novopečeným prvňáčkům a jejich starším i mladším kamarádům. Divadelní představení zavítá za dětmi v první den školy v pondělí 1.září do Semil, Lomnice nad Popelkou a Jilemnice. Místo a čas  konání upřesníme v srpnovém dopisu.

            Ještě jednou připomínám, že  letos se nám nepodařilo zajistit tábor  o letních prázdninách.

                               Na setkání s Vámi na akcích Podkrkonošské se těší

 

Jarka Boudná, předsedkyně

 

© podkrk.eu